AlarmRegionWiadomość dnia

Śląskie: Tajemnicze światła na niebie! [WIDEO] Widzieliście? Co to było?

Niesamowicie jasne, wielokolorowe i tajemnicze światła rozbłysły na niebie dzisiaj wieczorem! Widać je było w wielu miejscach w województwie śląskim. Przez chwilę rozbłysnęły z taką siłą, że zrobiło się jasno! Co to było?

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Namawiamy pingwiny z chorzowskiego ZOO na pączkoburgera 😉
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Tajemnicze światła na niebie – zaalarmował serwis www.zawiercie112.pl. Faktycznie. Na wideo nadesłanym przez jednego z użytkowników serwisu widać trwające kilkadziesiąt sekund rozbłyski wielokolorowych świateł na niebie! Przez chwilę rozbłyski są tak jasne i silne, że robi się zupełnie jasno!

 

Tajemnicze błyski widoczne z Zawiercia

Tajemnicze błyski widoczne z bloku na Przyjaźni w Zawierciu zarejestrowane o godz. 18:30. Zjawisko zaniepokoiło Internautów…Czy ktoś wie, co to było❓

Opublikowany przez Zawiercie112 Wtorek, 25 lutego 2020

 

Tajemnicze świstała na niebie pojawiły się we wtorek, 25 lutego wieczorem. Rozbłyski widzieli mieszkańcy Zawiercia, Łaz, Rokitna Szlacheckiego czy Gołuchowic. Co ciekawe – w wielu miejscowościach potężne rozbłyski pojawiły się na niebie wtedy, kiedy w wielu domach zaczęło brakować prądu. Niewykluczone, że tajemnicze światła, jakie można było dzisiaj (25.02) zaobserwować na niebie to wynik awarii w jednej z elektrowni.

Służby na razie żądnych awarii w naszym regionie nie mają zgłoszonych. Żadne sygnały o jakiejkolwiek dużej awarii energetycznej nie napłynęły na razie do Centrum Zarządzania Kryzysowego woj.śląskiego, które zbiera informacje o wszystkich zdarzeniach w regionie.

Jeśli pojawią się nowe informacje w tej sprawie – damy Wam znać.

 

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: www.zawiercie112.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie! Polski rząd rozsyła SMS-y, GIS nie zaleca podróży

Waloryzacja rent i emerytur wchodzi 1 marca

Z Zabrza do Chin. Pierwsze maski trafiły do epicentrum epidemii koronawirusa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

3 thoughts on “Śląskie: Tajemnicze światła na niebie! [WIDEO] Widzieliście? Co to było?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close