Region

UKRADŁ psa sprzed sklepu. Wszystko nagrały kamery monitoringu [WIDEO]

Mieszkaniec Będzina wybrał się na zakupy i zostawił swojego psa przed sklepem. Gdy wyszedł – małego yorka już nie było. Okazało się, że… ktoś go ukradł. Złodziej został zatrzymany przez policję.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Do zdarzenia doszło na będzińskim osiedlu Warpie. Właściciel psa rasy yorkshire terrier wchodząc do sklepu pozostawił swojego pupila na ulicy. Po chwili, gdy mężczyzna z zakupami opuścił sklep, okazało się, że pies „zniknął”. Na niewiele zdały się poszukiwania czworonożnego przyjaciela, dlatego właściciel postanowił zgłosić sprawę będzińskim stróżom prawa.

Policjanci szybko ustalili, że w pobliżu miejsca zdarzenia znajduje się kamera monitoringu. Po przejrzeniu nagrania okazało się, że yorka ukradł mężczyzna, który tamtędy przechodził. Będzińscy kryminalni ustalili personalia i zatrzymali 44-letniego mieszkańca Będzina. Odnaleziony przez policjantów w mieszkaniu pies wrócił już do swojego właściciela. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży do którego się przyznał. Grozi mu teraz kara nawet 5 lat więzienia.

Źródło i wideo: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

PMS czyli Punkty Masowego Szczepienia powstają na Śląsku. W Katowicach przy Placu Sejmu Śląskiego

Ile wydamy na świąteczne zakupy w tym roku? Na pewno sporo

POTĘŻNY biurowiec powstanie przy DTŚ w Katowicach. To nowy budynek prokuratury

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close