Region

UWAGA! Będzie padał śnieg, na drogach gołoledź [OSTRZEŻENIE]

IMGW wydał ostrzeżenie dla niemalże całego regionu, w którym apeluje do mieszkańców o ostrożność! Dziś w nocy na terenie województwa śląskiego mogą wystąpić opady deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Tę wiadomość szczególnie powinni przyswoić kierowcy – niewykluczone, że na drogach pojawi się gołoledź, a warunki do jazdy będą szczególnie trudne. IMGW przewiduje, że w nocy temperatura będzie wahać się od -4 stopni C do -1 stopnia.

Ostrzeżenie obejmuje powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, Częstochowę, częstochowski, Dąbrowę Górniczą, Gliwice, gliwicki, Jaworzno, Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary Śląskie, raciborski, Rudę Śląską, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze i zawierciański.

W wielu miejscach temperatura w ciągu dnia nie wzrośnie powyżej 0 stopni Celsjusza.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

WAŻNE!!! Wkrótce rusza szpital tymczasowy w MCK. Będą zmiany ruchu przy Spodku i centrum kongresowym!

Zakupoholicy szczęśliwi. Sprzedawcy też. W sobotę znowu otwierają się centra handlowe!

Bytom chce kupić EC Szombierki! Jest konkretna oferta dla właściciela

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close