KrajRegionWiadomość dnia

Uziemiony samolot! Na pokładzie znalazła się chora na COVID-19!

Tuż przed startem zdecydowano by samolot nie opuścił portu lotniczego w Gdańsku. Powodem takiej decyzji była obecność kobiety zarażonej koronawirusem na pokładzie samolotu. Zakażona o pozytywnym wyniku testu dowiedziała się zaraz przed startem i o sytuacji miała powiadomić stewardessę.

 

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Na pokładzie oprócz osoby zakażonej było 107 pasażerów. Pasażerowie usłyszeli, że powinni zachować dystans od siebie, a następnie czekać na wytyczne od Sanepidu.czytamy na łamach Polsat News.  Okazało się, że rutynowy lot do Grecji zakończył się uziemieniem samolotu z powodu zakażenia koronawirusem jednej z pasażerek. Kobieta o pozytywnym wyniku na obecność SARS-COV2 w organizmie, dowiedziała się w ostatniej chwili przed startem. Władze lotniska przez chwilę chciały pozwolić części pasażerów na wylot, jednak ostatecznie podjęto decyzję, że pasażerowie muszą zostać w Polsce i czekać na wytyczne sanepidu. Jak relacjonowali Gazecie Wyborczej pasażerowie – w pewnym momencie podjechała straż graniczna oraz karetka pogotowia, a do samolotu wszedł człowiek przebrany w strój ochronny właściwy dla takich sytuacji. Kobieta o zarażeniu podobno poinformowała stewardessy.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Aktualna lista powiatów z dodatkowymi obostrzeniami. Jeden powiat z woj. śląskiego w strefie żółtej

Nawet 500 złotych mandatu za wypad na grzyby? Straż leśna przypomina zasady grzybobrania

Smród nie do wytrzymania i biegające szczury. Mieszkańcy Chorzowa mają dość! [WIDEO]

źródło: Polsat News
red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close