RegionWiadomość dnia

W Bytomiu Mikołaje przywiozą prezenty na motocyklach

W czerwonych czapkach, z białymi brodami – św. Mikołaj w Bytomiu prezenty przywiezie na motocyklu! A tak całkiem serio serio – bytomski klub motocyklowy „Invaders MC Poland” ponownie zamierza wesprzeć dzieci z domów dziecka i potrzebujące rodziny i sprawić, że będą mieli lepsze święta.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

„Invaders MC Poland” prowadzi zbiórkę darów dla najbardziej potrzebujących rodzin w Bytomiu oraz dzieci z domów dziecka w Zabrzu i Rudzie Śląskiej.

„Motomikołaje” – tak nazywa się akcja, która co roku jest prowadzona przez bytomskich motocyklistów. Zbiórka trwa do 11 grudnia a dary, czyli m .in. zabawki, gry, słodycze, odzież można dostarczyć do warsztatu „El Camino” przy ul. Św. Elżbiety 3 w Bytomiu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Dla osób, które chcą wesprzeć akcję, a nie mogą przyjechać z darami osobiście, uruchomiono zbiórkę pieniędzy na stronie zrzutka.pl. Wszystkie środki z tej zbiórki zostaną przeznaczone na zakup prezentów dla dzieci. Dary zostaną przekazane 13 grudnia o godzinie 11. na bytomskim Rynku.

Źródło i foto: UM w Bytomiu

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

1,4 mld zł trafiło do przedsiębiorców ze śląskiego. To Śląski Pakiet dla Gospodarki

Koronawirus w Polsce: Obostrzenia do 27 grudnia! Co obowiązuje zgodnie z ostatnim rozporządzeniem?

Mniej ozdób świątecznych na ulicach miast przez koronawirus? Tak, ale nie wszędzie [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close