AlarmRegion

W Czeladzi znaleziono zwęglone zwłoki! Tragiczny w skutkach pożar mieszkania

Zwęglone zwłoki znaleziono w Czeladzi w jednym z mieszkań w trzypiętrowym budynku.

 

Przyzwyczailiśmy Was do treści pełnych humoru. Tym razem ostatnie wydarzenia nam na to nie pozwalają. ZOBACZCIE co stało się w ostatnim tygodniu oraz to, co powinien wiedzieć każdy mieszkaniec naszego regionu.

TOP 5 SILESIA FLESZ

 

W mieszkaniu w 3-kondygnacyjnym budynku w Czeladzi w niedzielę, 30 grudnia wybuchł pożar. Niestety – okazał się tragiczny w skutkach. W mieszkaniu znaleziono zwęglone zwłoki.

Zwęglone zwłoki znaleziono w Czeladzi w jednym z mieszkań w trzypiętrowym budynku
Zwęglone zwłoki znaleziono w Czeladzi w jednym z mieszkań w trzypiętrowym budynku

Kiedy wybuchł pożar w Czeladzi, część mieszkańców 3-piętrowego budynku samodzielnie opuściła swoje mieszkania, części pomogli strażacy którzy błyskawicznie przyjechali na miejsce. Na szczęście nikt z 14 ewakuowanych osób nie wymagał pomocy medycznej.

W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar strażacy na łóżku znaleźli zwęglone zwłoki. To zwłoki mężczyzny w nieustalonym wieku. Niewykluczone, że to lokator mieszkania, w którym wybuchł pożar. Wciąż nie wiadomo, jaka była dokładna przyczyna zaprószenia ognia, ale strażacy biorą pod uwagę hipotezę o zaprószeniu ognia przez niedopałek papierosa.

Strażacy przewietrzyli i oddymili klatkę schodową – sam pożar nie wyrządził większych szkód w budynku – okopcona została klatka i elewacja. Wkrótce po zakończeniu akcji gaśniczej przez strażaków lokatorzy mogli wrócić do swoich mieszkań.
(WZ)

W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar strażacy na łóżku znaleźli zwęglone zwłoki. To zwłoki mężczyzny w nieustalonym wieku
W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar strażacy na łóżku znaleźli zwęglone zwłoki. To zwłoki mężczyzny w nieustalonym wieku
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close