AlarmRegionWiadomość dnia

W Galerii Katowickiej stanęła maszyna, która drukuje torebki na prezenty! [ZDJĘCIA]

W Katowicach nowoczesną technologię zastosowano do pakowania prezentów. Nie trzeba używać wstążek, papieru czy folii. Wystarczy mieć smartfona i uzupełnić kilka informacji na ekranie maszyny vendingowej. Dzięki temu każdy sam może stworzyć opakowanie na świąteczny podarunek, które zostanie szybko wydrukowane. Dodatkowo torebka może zawierać specjalną dedykację dla najbliższych.

 

 

ZOBACZ ZDJĘCIA: W Galerii Katowickiej maszyna wydrukuje Wam torebkę na prezent! Wystarczy smartfon!

 

Jak to działa? Klienci centrum handlowego, którzy chcą skorzystać z  interaktywnej instalacji, powinni mieć zainstalowaną na smartfonie aplikację Galerii Katowickiej. W zakładce „Nagrody” zaznaczają opcję „świąteczna torebka prezentowa” i włączają zielony przycisk „odbierz”. Następnie wystarczy zeskanować kod QR umieszczony na maszynie. Na koniec do wyboru pozostają cztery motywy graficzne torebek oraz pojawia się możliwość wpisania imion osób – obdarowywanej oraz wręczającej prezent. Sam proces drukowania świątecznego opakowania zajmuje niecałą minutę.

Maszyna vendingowa została zaprojektowana i zbudowana przez Netizens we współpracy z Visual Effect oraz Golden Rocket, które odpowiadały za design zewnętrzny urządzenia, projekty interfejsu użytkownika oraz integrację z programem lojalnościowym, który jest częścią aplikacji mobilnej Navishopper – stworzonej przez Sigma Group DK. Maszyna będzie dostępna w Galerii Katowickiej do 24 grudnia.

Netizens to interaktywny dom produkcyjny, który jest dostawcą rozwiązań technologicznych dla agencji interaktywnych, startupów oraz klientów, którzy stawiają na innowacje w marketingu. 

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close