Region

W Gliwicach wybuchła instalacja do destylacji alkoholu. 33 osoby ewakuowane

Wczoraj przed godziną 18 w Gliwicach w jednym z mieszkań przy ul. Przedwiośnie doszło do wybuchu instalacji do destylacji alkoholu. Konieczna była ewakuacja 33 osób, jedna z nich została ranna.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Jak poinformowała rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Aneta Gołębiowska wybuch miał miejsce w mieszkaniu na pierwszym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. – Uszkodzeniu uległy okna w mieszkaniu. Konstrukcja budynku nie została naruszona, mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem straży pożarnej – informuje rzecznik.

W wyniku wybuchu jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej, łącznie 17 strażaków. Sytuacja została opanowana po ok. godzinie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Walka o Oliwkę ciągle trwa! Brakuje prawie pięciu milionów [WIDEO]

Kradzież szczepionek przeciwko koronawirusowi w Chorzowie! [WIDEO, NOWE FAKTY]

Najpierw był problem żeby je dostać, a teraz zalegają w magazynach. Śląska Izba Lekarska ma jeszcze darmowe szczepionki!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close