RegionSport

W Jaworznie otwarto nowe lodowisko

Mieszkańcy Jaworzna mogą już korzystać nowego lodowiska, które znajduje się na terenie parkingu rowerowego w Miejskim Centrum Integracji Transportu w centrum miasta.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Lodowisko otwarte będzie przez trzy miesiące od rana do późnych godzin wieczornych. Wiosną obiekt zamieni się na parking dla rowerów.

Podczas niedzielnego, oficjalnego otwarcia lodowiska na mieszkańców czekało wiele atrakcji m.in. animacje, bańki mydlane, gorąca czekolada czy konkurencje na lodzie. Dla zebranych przygotowano również słodki poczęstunek, pokazy ognia i jazdy figurowej. Od godziny 19:00, po zakończeniu animacji – lodowisko należało wyłącznie do mieszkańców.

Obiekt czynny będzie przez siedem dni w tygodniu. W dni powszednie w godz. 10:00 do 22:00, a w soboty i niedziele o pół godziny dłużej, bo od 10:00 do 22.30. Aby obiekt mógł sprawnie i bezpiecznie funkcjonować konieczne będą przerwy techniczne. Od poniedziałku do piątku przerwy konserwacyjne odbywać się będą – od 14:00 do 14:30 oraz od 17:30 do 18:00. W weekendy półgodzinne przerwy będą trzy razy, w godzinach od 11:00 do 11:30, od 14:30 do 15:00 oraz od 18:00 do 18:30. Jednorazowa opłata uprawniać będzie do jeżdżenia przez 55 minut.

Źródło: UM w Jaworznie, fot. P. Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Cyber Monday 2019, czyli kolejna wielka szansa dla łowców obniżek

Zwłoki 10-latka w hostelu. Zatrzymano matkę chłopca

Karminadle, francki i kreple – Biedronka z nową ofertą dla Ślązaków

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close