KrajRegion

W sortowni śmieci znaleziono psa w związanym worku [FOTO]

Makabryczne odkrycie pracowników sortowni śmieci! W trakcie pracy znaleźli w zawiązanym worku żywego psa. Funkcjonariusze policji poszukują właściciela pekińczyka.

 

Zobacz koniecznie: Szokujące nagranie z Katowic! Mężczyzna chciał zgwałcić niewidomego psa!

Policja poszukuje właściciela psa rasy pekińczyk. Zwierzę zostało wyrzucone do śmieci w związanym worku. Znaleźli je pracownicy sortowni, w trakcie przerwy. Zwierzę zostało przewiezione do przychodni weterynaryjnej, gdzie udzielona została mu pomoc.

Zwierzę zostało przewiezione do przychodni weterynaryjnej, gdzie udzielona został mu pomoc. Pekińczyk prawdopodobnie w dniu wczorajszym został przywieziony z rejonu miejscowości Bebelno, Rogienice, Dąbie –  powiedziała serwisowi onet.pl Monika Jałocha oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie.

Włoszczowscy policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w odnalezieniu właściciela psa. Ktokolwiek rozpoznaje zwierzę na zdjęciu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włoszczowie pod numerem tel. 41 388 32 05.

 

Zobacz również: Chorzów ma wreszcie rowery miejskie! 150 rowerów czeka na 15 stacjach

źr.: policja.pl/onet.pl/Mateusz Pojda

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close