RegionWiadomość dnia

W Sosnowcu wpuszczą nadtlenek wodoru do lokali wyborczych!

99 stałych obwodów wyborczych będzie czekało w Sosnowcu w czasie niedzielnego głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. 23 z nich znajduje się w pomieszczeniach sosnowieckich przedszkoli.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Dlatego w tych placówkach, natychmiast po zakończeniu prac obwodowych komisji wyborczych, zostanie przeprowadzone zamgławianie. To nic innego, jak dezynfekcja przy pomocy nadtlenku wodoru. Specjalne urządzenie wytworzy dym za pomocą ultradźwięków.

– Komisje często pracują do świtu, dlatego postanowiliśmy, że te przedszkola w poniedziałek będą zamknięte. W tym czasie przeprowadzimy zamgławianie, by we wtorek zarówno dzieci jak i wszyscy pracownicy tych przedszkoli byli bezpieczni. Nie wyobrażam sobie sytuacji, aby komisja zakończyła pracę np. o godzinie 3 albo 4 nad ranem. Wcześniej były w niej setki osób, a 3 godziny później nasze dzieci idą do tego przedszkola – tłumaczy Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Rodzice wyłączonych na jeden dzień placówek zostaną powiadomieni przez dyrekcję poszczególnych przedszkoli.

Źródło i foto: Sosnowiec.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Bytom i Piekary zalane po burzach! Śląskie miasta liczą straty po nawałnicach [WIDEO]

Częstochowa: Zrozpaczeni pracownicy zrobili pogrzeb PKS-u! Mówią, że to wina PiS-u [WIDEO]

Kibice wracają na stadiony śląskich klubów! Nareszcie! Ale czekają ich obostrzenia [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close