Region

Ważna zmiana dla kierowców w Bytomiu! Koniec z wjazdem na ulicę Pasteura

Na ulicę Pasteura w Bytomiu-Bobrku nie będą mogły wjechać pojazdy ważące powyżej 3,5 t. Całkowity zakaz wjazdu będzie obowiązywał w rejonie garaży przy ul. Pasteura (za wyjątkiem użytkowników garaży).

TOP 5 SILESIA FLESZ: Osuszanie KAŁUŻY i podryw na elektryczne BMW

-Ograniczymy ruch samochodów ciężarowych w Bobrku przy ul. Pasteura. To pierwsza zmiana, która powinna zredukować napływ śmieci uciążliwych dla mieszkańców Bobrka. Planujemy kolejne działania. To początek walki o czyste miasto – mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Prezydent Mariusz Wołosz wraz ze swoim zastępcą Waldemarem Gawronem spotkał się z przedsiębiorcami z terenów byłej Huty Bobrek, którym także zależy na ograniczeniu wjazdu ciężarówek z uciążliwymi odpadami do Bobrka.

-Zależy nam na współpracy. Tylko współdziałając, możemy zaplanować działania ograniczające napływ odpadów do Bytomia
– mówił prezydent Gawron.

Przedsiębiorcy zobowiązali się na piśmie, że wstrzymają możliwość wjazdu i poruszania się samochodów ciężarowych wwożących na tereny należące do przedsiębiorców uciążliwe odpady
– mówi Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close