KrajRegion

Weekend ciepły i słoneczny. Kiedy przyjdzie ochłodzenie? [POGODA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH]

W tę sobotę i niedzielę korzystajcie z pięknego słońca i przyjemnej temperatury. Ale to już ostatnie ciepłe dni w Polsce. W okolicach Wszystkich Świętych przydadzą się nam ciepłe kurtki.

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

noc 18/19.10.2019 od 19:30 do 07:30 (piątek/sobota)

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie na krańcach zachodnich i na północy kraju umiarkowane oraz duże i tam słabe opady deszczu. Na wschodzie lokalnie utworzy się mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od 4°C, 7°C na Podhalu i miejscami w kotlinach sudeckich do 8°C, 11°C na pozostałym obszarze i 12°C nad morzem. Wiatr słaby, na wybrzeżu także umiarkowany i miejscami dość silny, w szczytowych partiach Sudetów i Tatr w porywach do 60 km/h, południowy i południowo-zachodni.

dzień 19.10.2019 od 07:30 do 19:30 (sobota)

W dzień na wschodzie kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, na pozostałym obszarze umiarkowane, okresami duże. Na Pomorzu oraz krańcach zachodnich słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 14°C, 17°C na północy kraju, Podhalu i miejscami w kotlinach sudeckich do 18°C, 22°C na pozostałym obszarze. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie porywisty, w szczytowych partiach Sudetów w porywach do 65 km/h, wysoko w Tatrach do 80 km/h, z kierunków południowych.

noc 19/20.10.2019 od 19:30 do 07:30 (sobota/niedziela)

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko w pasie od Pomorza Gdańskiego po Ziemię Lubuską okresami duże. Nad morzem miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 7°C, 9°C w kotlinach górskich oraz na północnym wschodzie do 12°C na zachodzie i 13°C nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, na południowym wschodzie porywisty, z kierunków południowych. Wysoko w Tatrach porywy wiatru do 80 km/h.

Weekend Wszystkich Świętych wypadnie chłodno i dość pogodnie, choć z dużym zachmurzeniem na północy kraju. Bez opadów, poza możliwym słabym deszczem na południowym-zachodzie Polski.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Gliwice: Nastolatka rzuciła się z wiaduktu! Kim jest dziewczyna która popełniła samobójstwo?

Zawiercie: pijany policjant za kierownicą. Miał 1,5 promila

Strajk nauczycieli przełożony. Rozpocznie się 22 października

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close