AlarmRegionWiadomość dnia

Zawiercie: pijany policjant za kierownicą. Miał 1,5 promila

40-letni policjant z komendy w Zawierciu jechał samochodem mając 1,5 promila – poinformowała Gazeta Wyborcza. Dziś na stronie zawierciańskiej policji zamieszczono komunikat, w którym czytamy, że funkcjonariusz zostanie zwolniony.

 

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Łazach. To tam około godz. 16 doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. 40-latek jechał swoim volkswagenem całą szerokością jezdni. Okazało się, że jest to policjant z Zawiercia, który przebywa na urlopie. Funkcjonariuszowi pobrano krew do badań. Jak informuje Gazeta Wyborcza badanie wskazało 1,5 promila. To policjant wydziału kryminalnego zawierciańskiej komendy z 12-letnim stażem.

W policji nie ma miejsca dla osób, które łamią prawo. Każda tego typu sytuacja będzie od razu badana, a sprawcy mogą spodziewać się surowych konsekwencji. Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu natychmiast zawiesił zatrzymanego policjanta w czynnościach służbowych oraz wszczął wobec niego postępowanie zmierzające do zwolnienia go ze służbypoinformowano na stronie zawierciańskiej policji.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybory 2019: To już wyniki ostateczne. Państwowa Komisja Wyborcza policzyła 100 procent głosów

PiS stracił senat! Opozycja wygrywa wybory do senatu!

Gliwice: To koniec pewnej epoki. Zygmunt Frankiewicz przestaje być prezydentem po 26 latach!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close