AlarmRegionWiadomość dnia

Zawiercie: pijany policjant za kierownicą. Miał 1,5 promila

40-letni policjant z komendy w Zawierciu jechał samochodem mając 1,5 promila – poinformowała Gazeta Wyborcza. Dziś na stronie zawierciańskiej policji zamieszczono komunikat, w którym czytamy, że funkcjonariusz zostanie zwolniony.

 

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Łazach. To tam około godz. 16 doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. 40-latek jechał swoim volkswagenem całą szerokością jezdni. Okazało się, że jest to policjant z Zawiercia, który przebywa na urlopie. Funkcjonariuszowi pobrano krew do badań. Jak informuje Gazeta Wyborcza badanie wskazało 1,5 promila. To policjant wydziału kryminalnego zawierciańskiej komendy z 12-letnim stażem.

W policji nie ma miejsca dla osób, które łamią prawo. Każda tego typu sytuacja będzie od razu badana, a sprawcy mogą spodziewać się surowych konsekwencji. Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu natychmiast zawiesił zatrzymanego policjanta w czynnościach służbowych oraz wszczął wobec niego postępowanie zmierzające do zwolnienia go ze służbypoinformowano na stronie zawierciańskiej policji.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybory 2019: To już wyniki ostateczne. Państwowa Komisja Wyborcza policzyła 100 procent głosów

PiS stracił senat! Opozycja wygrywa wybory do senatu!

Gliwice: To koniec pewnej epoki. Zygmunt Frankiewicz przestaje być prezydentem po 26 latach!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close