KrajRegion

Widzieliście film KONWÓJ? Policjanci z grupy SPEED zobaczyli go na żywo [WIDEO]

Kultowy film Konwój z lat 70′ przeniesiony na polskie drogi? Policjanci z grupy Speed mają co opowiadać kolegom, po tym, jak na swojej drodze spotkali dwóch tirowców. To,k co wyrabiali na drodze nagrały kamery.

 

 

Ruszą masowe zwolnienia na Śląsku? To dopiero początek! TOP 5 Silesia Flesz

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli dwa tiry, których kierowcy wyprzedzali ciąg pojazdów, łamiąc przy tym szereg przepisów drogowych. Do zdarzenia doszło na krajowej „ósemce” w rejonie Kolnicy. Obywatele krajów nadbałtyckich za niebezpieczne manewry zostali ukarani mandatami karnymi.

 

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli dwa tiry, których kierowcy nieprawidłowo wyprzedzali na krajowej „ósemce”. Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała jak w rejonie Kolnicy, kierowcy ciężarówek wyprzedzali ciąg pojazdów, łamiąc przy tym szereg przepisów ruchu drogowego. Żeby tego było mało, mężczyźni manewr ten wykonali na łuku drogi, nie stosując się do znaku ostrzegawczego. Okazało się, że za kierownicą pierwszego z tirów siedział obywatel Litwy, natomiast drugiego-Łotwy. Obaj mężczyźni za swoje skrajnie nieodpowiedzialne manewry zostali ukarani mandatami karnymi.

 

źródło: KWP w Białymstoku
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Sanepidy przestają raportować o koronawirusie. Wojewoda też ma szlaban na informowanie

Stoki narciarskie będą otwarte! Są wytyczne inspektora sanitarnego

POTĘŻNY Antonov An-124 Rusłan w Katowice Airport. Kolos przyleciał do Pyrzowic ze sprzętem medycznym [ZDJĘCIA]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close