Region

Wigilijna interwencja GOPR. Kobieta utknęła w górach

Kolejna interwencja GOPR Beskidy. Tym razem ratownicy musieli pomóc w Wigilię kobiecie, która utknęła w górach. Akcja była trudna ze względu na warunki atmosferyczne.

Najlepszy SYLWESTER? Tylko z Telewizją TVS! Emocje sięgną zenitu!

– Wigilijne popołudnie było pracowite dla ratowników sekcji babiogórskiej. W godzinach południowych zespół dyżurny z Markowych Szczawin prowadził techniczną akcję ewakuacji kobiety, która utknęła w eksponowanym i oblodzonym terenie. Po dotarciu w rejon zdarzenia, poszkodowana została zabezpieczona i przy pomocy technik linowych opuszczona w bezpieczne miejsce, a następnie sprowadzona do dolnego płaju. Działania były prowadzone w bardzo trudnych warunkach atmosferycznychrelacjonuje GOPR.

To kolejna interwencja GOPR w trudnych warunkach. 22 grudnia ratownicy pomogli kobiecie z dwoma córkami, która utknęła w rejonie kopuły szczytowej Babiej Góry.

Fot. M. Moskwa/GOPR

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

GKS Katowice będzie grał mecze na imponującym stadionie. Miasto rozpisało już przetarg

Brutalny napad w Psarach. Bandyci skatowali do nieprzytomności ekspedientkę [WIDEO]

Wszystkie karetki pogotowia będą żółte. Pierwsze cztery są już w Katowicach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close