KrajRegionWiadomość dnia

Władysław Kosiniak-Kamysz na Śląsku: 1500 zł dla białego personelu za walkę z koronawirusem!

Zamiast kiełbasy, wyborczy miód. Kolejny kandydat na prezydenta Polski odwiedził woj. śląskie. Władysław Kosiniak-Kamysz był dziś w Pszczynie i Gliwicach.

 

 

„Ślązaków nie obsługujemy!” Hejt osiąga apogeum! Szczegóły w TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

-Dzień dobry, w ramach kampanii promujemy także najlepszy polski miód z nadwiślańskich pasiek – mówił rozdając słoiczki z miodem w Gliwicach Władysław Kosianiak-Kamysz, kandydat PSL na prezydenta Polski.

Kandydat PSL mówił o tym, że Polska musi wyjść z trzech kryzysów: politycznego, gospodarczego…

Władysław Kosiniak-Kamysz na Śląsku
Władysław Kosiniak-Kamysz na Śląsku

-(…) i kryzysu zdrowotnego, który nie tylko przez koronawirus, ale też tutaj na Śląsku przez koronawirusa, doświadczył naszych mieszkańców. Trzeba oddłużyć szpitale, dofinansować leczenie odbiurokratyzować służbę zdrowia i dać też premię dla bohatera. Dla tych, którzy ciężko pracują od marca, 1500 zł dla wszystkich tych, którzy pracują jako biały personel – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz.

Kosiniak-Kamysz ponadpartyjny „Pakt na rzecz zdrowia”, który ma być gwarancją przeprowadzenia reformy ochrony zdrowia niezależenie od wyniku wyborów 28 czerwca. Lider PSL-u zapewniał też, że jako prezydent będzie samodzielnie podejmował decyzje, bo nie ma nad sobą żadnych szefów.

 

 

autor: Łukasz Kądziołka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus w Urzędzie Miasta Gliwice? Pracownicy na kwarantannie, wydział komunikacji zamknięty! [KOMUNIKAT UM GLIWICE]

Kopalnie Borynia i Bolesław Śmiały. Nowe ogniska koronawirusa na Śląsku!

Wybory 2020: sprawdź najważniejsze terminy [GŁOSOWANIE KORESPONDENCYJNE]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Władysław Kosiniak-Kamysz na Śląsku: 1500 zł dla białego personelu za walkę z koronawirusem!”

  1. Zobacz na stronę wodadlazdrowia a dowiesz się skąd tyle zakażeń w kopalniach. Potem zadzwoń do mnie. Dowiesz się więcej. Tam jest do mnie telefon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close