RegionSilesia Informacje

Włoski strajk w Biedronce! Jak zrobić zakupy, by nie stać w kolejce?

Majówka w Biedronce upłynie pod znakiem włoskiego protestu – zapowiada Solidarność. Organizacja zachęca również pracowników innych marketów, by przyłączyli się do akcji.

 

Związek zawodowy NSZZ Solidarność spiera się z zarządem Biedronki, czyli Jeronimo Martis, o sposób wynagradzania pracowników oraz o warunki pracy. Jeśli nie dojdzie do kompromisu, Solidarność zapowiada wejście w spór zbiorowy, który da organizacji więcej możliwości do negocjacji.  

 

Włoski protest w Biedronce 2 maja 2017

Na czym polega włoski strajk? Inaczej, niż w przypadku pozostałych protestów, tu pracownicy nadal wykonują swoją pracę. Robią to jednak tak drobiazgowo, że tworzą się gigantyczne kolejki. W przypadku kas w marketach może to być ręczne przepisywanie kodów, otwieranie każdego pudełka, by sprawdzić, czy w środku jest ten sam towar itp. 

 

Aby uniknąć stania w ogromnych kolejkach najlepiej wybrać się tego dna zakupy do innego sklepu lub kupić wcześniej niezbędne produkty.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close