KrajRegion

Chorzów: W mieście powstaje wodny plac zabaw! Kiedy będzie gotowy?

Chorzów: Wodny plac zabaw to idealne rozwiązanie w czasie upałów. Letnia zabawa w wodzie, a później wieczorny pokaz podświetlanych fontann? Tak będzie na wodnym placu zabaw, który powstaje właśnie na skwerze przy ul. Floriańskiej.

 

W Chorzowie powstaje wodny plac zabaw. Za niecałe 2 miliony złotych zbudowana zostanie niecka z urządzeniami, jak również strefa wypoczynku, siedziska i ścieżki łączące się z już istniejącymi alejkami. Główną atrakcją będzie strefa wodnej zabawy z kilkunastoma atrakcjami. Ochłody będzie można zaznać dzięki urządzeniom wodnym takimi jak: wulkan, rybka, a także dżdżownica, tunel czy żabka.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

 

Chorzów: Wodny plac zabawy

Cieszę się, że wyczekiwany przez wielu mieszkańców wodny plac zabaw nabiera kształtów. Oprócz tego, że będzie w nim można się schłodzić, to poza upalnymi dniami, będzie on pełnił rolę kolorowej, podświetlanej fontanny – wyjaśnia Andrzej KotalaPrezydent Chorzowa.

Dzięki dyszom i lampom zamontowanym w posadzce, wieczorami lub poza sezonem letnim, będzie można tu zaprogramować sekwencje gry wody ze światłem. Ponadto obiekt będzie wyposażony w brodziki i będzie dostosowany do osób z niepełnosprawnościami.

Budowa wodnego placu zabaw zakończy się jesienią. Oznacza to, że już w przyszłym sezonie będzie można w pełni korzystać z jego atrakcji.

 

źr.: mojchorzow.pl

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Około 250-u pracowników PG Silesia straci pracę w ramach zwolnień grupowych [WIDEO]

Nielegalne wyścigi w Katowicach. Policja skontrolowała prawie 400 samochodów [WIDEO]

Śląsk: Sanepid szuka uczestników mszy oraz osób, które podróżowały pociągami [COVID-19]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close