KrajRegion

Staranował ogrodzenie i wjechał w dom. Mieszkaniec woj. śląskiego miał ponad dwa promile

68-letni mieszkaniec województwa śląskiego najpierw staranował betonowe ogrodzenia, a następnie uderzył w budynek mieszkalny. Mężczyzna miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Dyżurny opolskiej policji przyjął zgłoszenie o tym, że chwilę wcześniej w Niezdowie (woj. lubelskie) dachowała skoda. Z relacji zgłaszającego wynikało, że autem podróżował mężczyzna, który wskutek zdarzenia został uwięziony w jego wnętrzu. Na miejsce policjanci ustalili, że kierującym był 68 – letni mieszkaniec województwa śląskiego. Mężczyzna jadąc przez Niezdów, na łuku drogi, zjechał na jej prawą stronę, następnie odbił w lewo i dachował, taranując najpierw betonowe ogrodzenie, a następnie budynek mieszkalny.

Chwilę po zdarzeniu okazało się, dlaczego mężczyzna miał problemy z opanowaniem auta. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. 68 – latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close