Region

Śląsk: Sanepid szuka uczestników mszy oraz osób, które podróżowały pociągami [COVID-19]

Sanepid szuka osób, które były na mszy świętej i miały kontakt z proboszczem z Tworkowie  (pow. raciborski) oraz tych, które podróżowały pociągami relacji Sławno – Warszawa Wschodnia i Warszawa Wschodnia – Częstochowa.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Raciborzu prosi o telefoniczny kontakt osoby, które niedzielę (2 sierpnia) były w bezpośrednim kontakcie z proboszczem z Tworkowie (parafia pw. św. Piotra i Pawła w Tworkowie), gdy udzielał im komunii świętej. Można dzwonić na numer 32 415 28 93.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Częstochowie zamieścił na swojej stronie internetowej informację, że prosi o to by zgłaszały się wszystkie osoby, które 31 lipca podróżowały pociągami relacji Sławno – Warszawa Wschodnia (TLK 81 114) oraz Warszawa Wschodnia – Częstochowa (IC 54 22).

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wypadek autokaru na Węgrzech. Wśród poszkodowanych mieszkańcy Żywca, Tychów i Rudy Śląskiej [WIDEO]

Strefa czerwona: Udało się rozwiązać problem komunikacji miejskiej w Rudzie Śląskiej [WIDEO]

Tęczowa manifestacja w centrum Katowic. uczestnicy są przeciwni dyskryminacji [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close