AlarmKrajRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Koronawirus: Kolejna śmierć na Śląsku! Ministerstwo wydało KOMUNIKAT

Jest kolejny śmiertelny przypadek koronawirusa w woj.śląskim. W szpitalu w Raciborzu zmarł zakażony koronawirusem 82-letni mężczyzna. Ministerstwo Zdrowia poinformowało także w komunikacie o ponad 50 nowych przypadkach zakażenia.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Śląsk i Zagłębie w obliczu epidemii!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-Mamy 54 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – informuje Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

-Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 8 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz 2 osób z woj. lubelskiego czytamy w komunikacie, jaki wydało Ministerstwo Zdrowia.

Niestety – jest kolejna ofiara śmiertelna koronawirusa. To 82-letni mężczyzna ze szpitala w Raciborzu. -Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Raciborzu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 82-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące – informuje resort zdrowia.

Bilans zachorowań jak i ofiar śmiertelnych COVID-19 rośnie coraz szybciej. W sumie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 1771 osób. Już 20 przypadków zakażenia zakończyło się śmiercią chorych. W województwie śląskim mamy 4 przypadki zgonów. W sumie stwierdzono w naszym regionie 187 przypadków koronawirusa.

 

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: Ministerstwo Zdrowia

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ofiara koronawirusa na Śląsku. 75-latek zmarł w szpitalu w Bytomiu

Pijany wszedł do sklepu i mówił, że ma koronawirusa. „Mam misję zabić ludzi”

Bezdomny wysłany na kwarantannę domową. Gdzie poszedł?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close