Region

Tęczowa manifestacja w centrum Katowic. uczestnicy są przeciwni dyskryminacji [WIDEO]

Głośna, tęczowa manifestacja w centrum Katowic. Jej uczestnicy są przeciwni dyskryminacji, która spotyka społeczność LGBT. Nie zgadzają się na policyjną nagonkę.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Powodem tego zgromadzenia w Katowicach jest to, które odbyło się kilka dni temu w Warszawie kiedy doszło do zatrzymania aktywistki Margot.

Wśród paru osób, dosłownie kilku osób, pojawiły się działania bardziej agresywne. Pojawiły się mocniejsze emocje. Natomiast oczekiwałbym po policji umiejętności rozwiązania takich konfliktów, a nie rozpędzania tej manifestacji i dla wszystkich trudnej sytuacji. Bo wydaje mi się, że przeważająca większość zgromadzonych, którzy byli tam po prostu w geście solidarności, nie miała na celu- ja nie miałem na celu – uszkodzenia mienia czy zamachu na życie i zdrowie publiczne – mówi Filip Pawlak, uczestnik protestu w Warszawie.

Tej samej sytuacji dotyczył protest środowisk narodowych. Ich zdaniem „Margot to kryminalista, który powinien zostać ukarany.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

To dopiero początek upałów! Jest OSTRZEŻENIE przed wysokimi temperaturami

Wybuch gazu pod Zawierciem: Trzy osoby poparzone, wśród rannych jest dziecko!

Koronawirus w GKS Katowice! Piłkarze i trenerzy na kwarantannie!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close