RegionWiadomość dnia

Wodny Plac Zabaw w Siemianowicach Śląskich czynny od czwartku

Startuje kolejny Wodny Plac Zabaw w Siemianowicach Śląskich. Po Chorzowie, swoją wodną atrakcję uruchamiają wkrótce Siemianowice Śląskie.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Już od czwartku, 24 czerwca Wodny Plac Zabaw przy MDK Jordan w Siemianowicach Śląskich będzie otwarty w godzinach od 9:00 do 19:00 od poniedziałku do niedzieli. Wodny Plac Zabaw w Siemianowicach Śląskich będzie czynny oczywiście przy sprzyjającej pogodzie.

Plac zabaw będzie czynny w reżimie sanitarnym i jednorazowo będzie na nim mogło przebywać 80 osób. -Prosimy o dostosowanie się do wymogów sanitarnych oraz poleceń opiekunów placu zabaw a także przestrzeganie regulaminu. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt na cały teren Młodzieżowego Domu Kultury im. Dr. H. Jordana – apelują i przypominają urzędnicy UM Siemianowice Śląskie. Wstęp na wodny plac zabaw w Siemianowicach Śląskich jest bezpłatny.

 

red: W.Żegolewski
źródło: Biuro Prasowe UM Siemianowice Śląskie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

UWAGA kierowcy! Duże zmiany w Katowicach na węźle Giszowiec już od 22 czerwca!

Strażacy walczyli z ogniem, dymem i ogromnym upałem. POTĘŻNY pożar w Chorzowie ugaszony [WIDEO]

Coraz więcej utonięć. Wyjątkowo tragiczny początek sezonu nad wodą

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close