KrajRegion

Wraca niebezpieczna pogoda! Porywy wiatru do 110 km/h [PROGNOZA POGODY]

Jesiennej pogody możemy spodziewać się jedynie do poniedziałku. Właśnie w poniedziałek musimy spodziewać się bardzo silnego wiatru – przede wszystkim na południu. Mieszkańcy północno-zachodnich regionów powinni być z kolei gotowi na ochłodzenie.

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, co politycy robią na Śląsku w stajniach i jak kupić wóz strażacki za grosze!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

dzień 17.11.2019 od 07:30 do 19:30 (niedziela)

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami na północy oraz zachodzie duże. Na północnym zachodzie i Pomorzu słabe opady deszczu. Rano, głównie na wschodzie i północy, zanikające mgły ograniczające widzialność do 300 metrów. Temperatura maksymalna od 8°C, 10°C na północy i północnym zachodzie do 16°C, 17°C na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, na Pogórzu Karpackim w porywach do 60 km/h, południowo-wschodni. Wysoko w Sudetach porywy wiatru do 80 km/h, w Tatrach do 90 km/h.

 

noc 17/18.11.2019 od 19:30 do 07:30 (niedziela/poniedziałek)

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na krańcach zachodnich okresami duże i tam słabe opady deszczu. Na Podkarpaciu możliwe mgły ograniczające widzialność do 200 metrów. Temperatura minimalna od 3°C w kotlinach karpackich i 5°C, 6°C na wschodzie oraz miejscami północy do 8°C, 9°C na zachodzie i południowym zachodzie. Cieplej tylko na obszarach oddziaływania wiatru halnego, od 10°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, południowo-wschodni. Wysoko w Sudetach porywy wiatru do 70 km/h, w Tatrach do 90 km/h.

 

dzień 18.11.2019 od 07:30 do 19:30 (poniedziałek)

W dzień na zachodzie oraz południu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 9°C do 11°C na północy do 14°C, 15°C w centrum i na południu. Wiatr umiarkowany, porywisty, na obszarach podgórskich Karpat w porywach do 70 km/h, z kierunków południowych. Na szczytach Sudetów porywy wiatru do 70 km/h, w Tatrach do 110 km/h.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Metropolia zbuduje chce zbudować spalarnię! Gdzie powstanie zakład utylizujący śmieci?

Co z meczem Izrael-Polska? Jest DECYZJA PZPN!

Katowice: Przebudowa DK 81 w Giszowcu. Następny etap prac od 14 listopada

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close