RegionWiadomość dnia

#wracaMY: Wiślańskie bannery o kryzysie przedsiębiorców trafiły na WOŚP

Wiślańska Organizacja Turystyczna i Wiślański Skipass postanowiły wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w oryginalny sposób. Na aukcję zostały wystawione billboardy z akcji #wracaMY.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Billboardy pojawiły się w Wiśle ok. 2 tygodnie temu. To wtedy lokalni przedsiębiorcy poinformowali, że bez względu na rządowe decyzje otworzą stoki, restauracje i hotele 1 lutego. I jak obiecali tak zrobili. Teraz bannery z akcji informacyjnej można wylicytować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nasze działania i apele w celu bezpiecznego odmrażania turystyki nie przekonały rządzących. Chcielibyśmy aby nasza licytacja przekonała ludzi dobrych serc do wsparcia tej pięknej inicjatywy jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Liczy się dosłownie każda złotówka. PS. Jeśli pojawiają się u Was myśli „Na co mi te banery?#@$%???…?” to nic się na martwcie, licytujcie a my banerami się zaopiekujemy – piszą w aukcji.

Licytować można pod tym adresem.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Od 1 lutego ruszają galerie handlowe. Godziny dla seniorów skasowane

Protest w Rybniku pod komendą policji ws. wydarzeń w Face 2 Face: „To nie policja, to bandyci!!!”

Skandal! Kobieta umierała na ulicy, w tym czasie ktoś ukradł jej torebkę

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close