Region

Skandal! Kobieta umierała na ulicy, w tym czasie ktoś ukradł jej torebkę

Skandaliczna sytuacja w Chorzowie. 30 stycznia ok. godziny 11 na ulicy Krzywej doszło do nagłego zatrzymania krążenia u kobiety. Gdy ratownicy próbowali uratować jej życie, ktoś ukradł jej torebkę, która leżała na ulicy.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Sprawę nagłośnił fanpage Śląski sanitariusz. – Gnoju! Gnido! Szujo! Bezwartościowy pseudoczłowieku. Nie potrafię odnaleźć innych słów na ciebie (…) Jakim trzeba być „czymś”, żeby w takiej chwili myśleć i ostatecznie okraść umierającego człowieka, w chwili, gdy toczy się walka o jego życie? – pisze autor postu. – Pomimo naszych natychmiastowych i długotrwałych działań ratunkowych kobiety ostatecznie, niestety, nie udało się uratować – dodaje.

Głos w sprawie zabrał już także wiceprezydent Chorzowa, który napisał: Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić takie postępowanie do którego doszło w Chorzowie (…). Jeśli ktoś widział tę sytuację, to proszę o kontakt z Komendą Miejskiej Policji w Chorzowie, która prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Z relacji ratowników wynika, że torebka miała kolor niebieski lub fioletowy i była ze skóry lub eko-skóry.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Walka o Oliwkę ciągle trwa! Brakuje prawie pięciu milionów [WIDEO]

Kradzież szczepionek przeciwko koronawirusowi w Chorzowie! [WIDEO, NOWE FAKTY]

Najpierw był problem żeby je dostać, a teraz zalegają w magazynach. Śląska Izba Lekarska ma jeszcze darmowe szczepionki!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close