KrajRegionWiadomość dnia

Wszyscy to będą nucić? Telewizja TVS przygotowuje muzyczny hit na święta!

Cały budynek telewizji TVS zamienił się w wielkie studio nagraniowe. Zazwyczaj stoimy z drugiej strony kamery, teraz role się odwróciły. A pomaga w tym znany artysta Damian Holecki.

 

 

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


-Mamy taką piosenkę typowo świąteczną, którą przygotowaliśmy – mogę powiedzieć – z całą telewizją. Piosenka „Feliz Navidad”, nie wiem czy wszyscy znacie. Jak nie, to za niedługo ją poznacie. I będzie takie wykonanie, taki wykon, że na długo zapamiętacie mówi Damian Holecki, piosenkarz.

Że zapamiętacie – jesteśmy pewni. Praca nad teledyskiem trwała od samego rana, do późnego wieczora.

-Idzie bardzo sprawnie, to dopiero 189. próba, także myślę, że gdzieś do 23 grudnia spokojnie się wyrobimymówi Wojciech Żegolewski, dziennikarz TVS.

– Święta są bardzo szczególnym okresem, okresem radości, pojednania i wzajemnego obdarowywania się prezentami. Właśnie stąd ten nasz prezent dla telewidzów – mówi Małgorzata Piechoczek, dyrektor TVS.

A uda się nawet wcześniej, bo premiera teledysku odbędzie się 22 grudnia.

Cały budynek telewizji TVS zamienił się w wielkie studio nagraniowe. Zazwyczaj stoimy z drugiej strony kamery, teraz role się odwróciły. A pomaga w tym znany artysta Damian Holecki
Cały budynek telewizji TVS zamienił się w wielkie studio nagraniowe. Zazwyczaj stoimy z drugiej strony kamery, teraz role się odwróciły. A pomaga w tym znany artysta Damian Holecki
autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szok i niedowierzanie! 27-latek oskarżony o brutalne zgwałcenie własnej matki!

Zygmunt Frankiewicz ostro przed wyborami w Gliwicach: „Strach pomyśleć, jak Moszyński będzie się zachowywał po wygranej”

Kierowca Porsche, który uderzył kobietę w twarz na pasach ma trafić do więzienia!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close