AlarmRegionWiadomość dnia

Wszystkich Świętych 2015: Cmentarze w Zabrzu 1 listopada. Jak dojechać, gdzie parkingi? [CMENTARZE W ZABRZU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2015]

Zmiana organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Czołgistów w dzielnicy Centrum.

Osoby udające się na cmentarza zlokalizowany przy ulicy Czołgistów w centrum Zabrza informujemy, że na ulicy Czołgistów wprowadzony jest jeden kierunek ruchu na odcinku od ulicy Roosevelta do ulicy Lubelskiej. W dniu Wszystkich Świętych w obrębie cmentarza służbę pełnić będą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz pobliskiego komisariatu I. Wszystkich użytkowników ruchu drogowego prosimy o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz stosowanie do zaleceń pełniących w tym rejonie policjantów. Zalecamy korzystanie z parkingu usytuowanego w obrębie stadionu Górnika Zabrze przy ulicy Roosevelta.

Zmiana organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Pokoju obowiązują już od 30 października od godziny 18.00.

Osoby udające się na cmentarza zlokalizowany przy ulicy Pokoju w centrum Zabrza informujemy, że na ulicy Pokoju wprowadzony będzie jeden kierunek ruchu na odcinku od ulicy Piłsudskiego do ulicy Ciupki. W dniu Wszystkich Świętych w obrębie cmentarza służbę pełnić będą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz pobliskiego komisariatu II. Wszystkich użytkowników ruchu drogowego prosimy o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz stosowanie do zaleceń pełniących w tym rejonie policjantów. Zalecamy korzystanie z parkingów usytuowanych w obrębie cmentarza ze szczególnym uwzględnieniem parkingów przy ulicy Piłsudskiego. Do dyspozycji kierowców jest także mały parking przy ulicy Pokoju oraz miejsca parkingowe na uliczkach znajdujących się za cmentarzem.

Zmiana organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Kopalnianej w dzielnicy Mikulczyce.

Osoby udające się na cmentarza mieszczący się przy ulicy Ofiar Katynia w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce informujemy, że na ulicy Kopalnianej wprowadzony jest jeden kierunek ruchu na odcinku od ulicy Ofiar Katynia do garaży zlokalizowanych w ciągu ulicy Kopalnianej. W dniu Wszystkich Świętych w obrębie cmentarza służbę pełnić będą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz pobliskiego komisariatu IV. Wszystkich użytkowników ruchu drogowego prosimy o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz stosowanie do zaleceń pełniących w tym rejonie policjantów. Zalecamy korzystanie z parkingu, który mieści się przy cmentarza, parkowanie pojazdów wzdłuż ulicy Kopalnianej lub korzystanie z miejsc parkingowych na drogach osiedlowych. Wszystkim kierowcom zwracamy uwagę, aby nie parkować na ścieżce rowerowej łączącej Mikulczyce z Rokitnicą.

Zmiana organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Budowlanej w dzielnicy Rokitnica.

Osoby udające się na cmentarz przy ul. Budowlanej informujemy, że na tej ulicy wprowadzony jest jeden kierunek ruchu na odcinku od ulicy Wyszyńskiego do łącznika ulicy Budowlanej z ulicą Kosmowskiej. W dniu Wszystkich Świętych w obrębie cmentarza służbę pełnić będą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz pobliskiego komisariatu V. Wszystkich użytkowników ruchu drogowego prosimy o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz stosowanie do zaleceń pełniących w tym rejonie policjantów. Zalecamy korzystanie z parkingu, który mieści się przy parafii, parkowanie pojazdów wzdłuż ulicy Budowlanej lub korzystanie z miejsc parkingowych na drogach osiedlowych ze szczególnym uwzględnieniem parkingów przy znajdujących się tam marketach.

Zmiana organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Rogoźnickiej w dzielnicy Pawłów.

Osoby udające się na cmentarz w Pawłowie informujemy, że na ulicy Rogoźnickiej wprowadzony będzie jeden kierunek ruchu na odcinku od ulicy Obrońców Westerplatte do ulicy Mendego. W dniu Wszystkich Świętych w obrębie cmentarza służbę pełnić będą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz komisariatu III. Wszystkich użytkowników ruchu drogowego prosimy o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz stosowanie do zaleceń pełniących w tym rejonie policjantów. Zalecamy korzystanie z parkingu, który oddziela teren cmentarza od boiska piłkarskiego, a w momencie kiedy zabraknie na nim miejsc parkingowych o parkowanie parkowanie pojazdów wzdłuż ulicy Rogoźnickiej lub na bocznych ulicach.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close