KrajRegion

Wypadek na autostradzie A4. Nie żyje kierowca ciężarówki

Tragiczny wypadek na autostradzie A4 w kierunku Tarnowa. Kierowca ciężarówki zjechał na pas rozdzielający jezdnie i uderzył w filar wiaduktu. Mężczyzna zginął na miejscu.

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

5 maja, w godzinach południowych na trasie A4 w kierunku Tarnowa, na wysokości węzła zakopiańskiego, samochód ciężarowy przewożący ziemię uderzył w betonową podstawę wiaduktu. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby. Niestety nie udało się uratować kierowcy ciężarówki, 62-letniego mieszkańca powiatu krakowskiego, który poniósł śmierć na miejscu.

W wypadku ranna została też pasażerka samochodu osobowego, który został przysypany przewożoną przez ciężarówkę ziemią. Kobieta została zabrana przez załogę karetki pogotowia i trafiła do szpitala.

Na miejscu przeprowadzono oględziny z udziałem prokuratora. Samochód został zabezpieczony, a skutki wypadku były likwidowane przez kilka godzin. Do późnych godzin popołudniowych panowały też utrudnienia zarówno na części trasy A4, jak i w Krakowie.

Prowadzone śledztwo pozwoli zbadać i ustalić, co było przyczyną wypadku.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zabójca policjanta z Raciborza jest w szpitalu w Rybniku. Ma dostać trzy zarzuty [WIDEO]

Na Śląsk dotarły kolejne dostawy szczepionek. Punkty Szczepień Masowych pracują pełną parą

Bogatsi za żłobek w Katowicach nie zapłacą więcej? Wojewoda mówi, że to niekonstytucyjne

 

źr. Policja Małopolska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close