AlarmRegionWiadomość dnia

Wypadek w Mikołowie na DK 44! Zderzenie trzech samochodów i ogromne korki!

Wypadek i ogromne korki w Mikołowie! Jeszcze przez około 2 godziny trwać będą utrudnienia po zderzeniu, do jakiego doszło na DK 44. W rejonie skrzyżowania ulicy Łącznej i Gliwickiej Audi uderzyło w Hondę. Są spore utrudnienia.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, czy śląskie jest gotowe na koronawirusa!?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak przekazała nam rzeczniczka prasowa KPP Mikołów, sierż. szt. Ewa Sikora, nie wiadomo jeszcze czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja. Doszło do niego w rejonie skrzyżowania ulic Gliwickiej i Łącznej. Jadąca Audi w stronę centrum Mikołowa kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w bok osobowej Hondy. W dwa auta biorące udział w zderzeniu uderzyło jeszcze trzecie, którego kierowca nie zdołał wyhamować. Nic na szczęście się mu nie stało.

Kobieta kierująca Audi także nie odniosła obrażeń – została zbadana alkomatem przez przybyła na miejsce policję – była trzeźwa. Natomiast kierowca Hondy trafił pod opiekę ekipy pogotowia ratunkowego, uskarżając się po zderzeniu na bóle kręgosłupa.

Jak dodaje rzeczniczka prasowa KPP Mikołów, sierż. szt. Ewa Sikora – utrudnienia na DK 44 mogą trwać jeszcze przez około 2 godziny – czyli do godziny 16.00. Droga jest zablokowana, policja wyznaczyła objazdy. Na miejscu wciąż pracują służby, trzeba będzie usunąć rozbite samochody, policjanci zbierają też wszelkie ślady, które pozwolą potem ustalić, w jaki sposób doszło do zderzenia.

 

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Katowice: wjechał do tunelu mając na liczniku ponad 140 km/h! Tego się nie spodziewał

Pogotowie strajkowe w PGG. W poniedziałek masówki we wszystkich kopalniach i zakładach

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej pomagają choremu Kubie ze Strzemieszyc [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close