RegionSilesia Informacje

Wyprawka szkolna 2017: lista zakupów [NAJLEPSZE CENY Z GAZETEK]

Zawsze przed rozpoczęciem roku szkolnego rodzice stają przed ogromnym wyzwaniem – dzieciom trzeba kupić szkolne wyprawki. Pewnie każdy pamięta z dzieciństwa sierpniowe wyprawy do sklepu. Ile nowych rzeczy! Teraz wybór jest jeszcze większy, więc nic dziwnego, że dzieciaki mają problem, żeby zdecydować, co wybrać. 

 

Zeszyty, piórniki, tornistry – każdy ze szkolnych przedmiotów może być kolorowy, z wizerunkami bohaterów z bajek, filmów czy gier komputerowych. Nadal popularnością cieszą się zeszyty z nazwami przedmiotów i grafika nawiązującą do niego. 

 

Wyprawka szkolna 2017: Ile kosztuje?

 

To tak, jak zapytać, ile kosztuje samochód. Wszystko zależy od tego, jakiej marki i jakości kupimy szkolne przybory. Plastikowe ekierki kupimy już za kilkadziesiąt groszy, a na solidne, drewniane albo metalowe, możemy wydać nawet kilkadziesiąt złotych! Fakt, że ta pierwsza może szybko się zniszczyć, a druga będzie służyła dziecku przez lata. O ile jej nie zgubi…

 

Porównaj ceny wyprawki szkolnej 2017 w marketach

 

Podobnie z wieloma innymi przyborami – długopisami, kredkami, piórnikami – to rodzice musza zdecydować, ile pieniędzy chcą zainwestować. Na pewno nie można dać się zwariować podczas kupowania wyprawki szkolnej. Nie trzeba godzić się na kupno całej serii zeszytów z ulubionymi bohaterami bajek. Zaproponujmy dziecku, by wybrało 2-3 takie zeszyty, a reszta niech będzie nieco tańsza, choć jakościowo identyczna.

 

Wyprawka szkolna 2017: Lista zakupów

 

Wiadomo, że każde dziecko ma inne potrzeby. Pierwszak potrzebuje solidnego tornistra, który będzie bezpieczny dla jego kręgosłupa. nastolatek chętniej wybierze miękki plecak, na którym często będzie siadać w parku. Piórniki, kredki, farby również uzależnione są od wieku dziecka. Aby choć trochę pomóc zagonionym rodzicom, przygotowaliśmy listę podstawowych przyborów szkolnych, które powinny znaleźć się w każdej wyprawce szkolnej:

  • tornister/plecak
  • worek na wf
  • strój na wf
  • zeszyty
  • blok do rysowania/malowania
  • papier kolorowy
  • pióro/długopis
  • kredki/mazaki
  • farby/pędzle/plastelina

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close