AlarmRegion

Wystarczyło parę sekund i… „uzbierał” 16 punktów karnych [WIDEO]

Policjanci z mikołowskiej grupy Speed zatrzymali 30-letniego kierowcę, który potrzebował zaledwie kilku sekund, żeby „uzbierać” aż 16 punktów karnych.

 

 

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

Do zdarzenia doszło w środę, 27 maja, w Orzeszu na ulicy Żorskiej. Wtedy patrolujący ulice funkcjonariusze z grupy Speed zauważyli kierowcę, który nie dość, że wyprzedzał na przejściu dla pieszych, to przekroczył też prędkość o 40 km/h. Krótki „wyczyn” zakończył się dla 30-latka dwoma mandatami w wysokości 200 i 300 zł oraz 16 punktami karnymi.

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie składa się z 18 policjantów, z których 4 wchodzi w skład nieetatowej grupy Speed. Policjanci zwracają szczególną uwagę na kierowców, którzy lekceważą obowiązujące ograniczenia prędkości i swoim zachowaniem stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Efektem ich pracy są setki skontrolowanych pojazdów i ujawnionych wykroczeń, a także dziesiątki kierowców, którzy za rażące naruszenia przepisów musieli pożegnać się ze swoim prawem jazdy.

Źródło i wideo: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Bez limitów w sklepach i kościołach! Rząd luzuje obostrzenia

Ponad 3700 górników ma koronawirusa. Testy przesiewowe wciąż trwają [WIDEO]

Motocyklista uciekał śląskiej policji z karabinem maszynowym! Miał coś jeszcze!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close