KrajRegion

Wywołała alarm bombowy w szpitalu, bo chciała spotkać się z chłopakiem

Młoda kobieta zadzwoniła na numer alarmowy z informacją, że w jednym z radomskich szpitali podłożona jest bomba. Policjanci ustalili, że to fałszywy alarm, a za wszystkim stoi 15-letnia pacjentka, która chciała spotkać się ze swoim chłopakiem.

 

Kryminalne seriale w TVS! Zobaczcie „Prawo i porządek” oraz „Napisała: Morderstwo”

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Informację o podłożonym ładunku wybuchowym przekazała anonimowa osoba, dzwoniąc na numer alarmowy. Policjanci natychmiast uruchomili procedury. Funkcjonariusze rozpoczęli także ustalanie osoby, która przekazała informację o podłożeniu materiałów wybuchowych. Krótko po tym okazało się, że autorką wiadomości jest 15-letnia pacjentka szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, chciała wykorzystać zamieszanie spowodowanie fałszywym alarmem, by spotkać się z chłopakiem.

Teraz całość materiałów w tej sprawie zostanie przekazana do sądu dla nieletnich, który zadecyduje o konsekwencjach, jakie nieletnia poniesie za ten nieodpowiedzialny czyn.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Poczta Polska się nie poddaje. Miasta dostały kolejne maile z prośbą o nasze dane!

Wstrzymane wydobycie w śląskich kopalniach. Epidemia koronawirusa wśród górników

Specjaliści alarmują! Ponad 13 milionów dzieci bez szczepień! I to zanim pandemia COVID-19 wstrzymała program szczepień!

 

źr. Policja Mazowiecka

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close