KrajRegion

Zadzwonił na policję i poinformował, że żona go bije. To zgłoszenie kosztowało go 500 złotych

39-latek bezpodstawnie wezwał policję. Pijany mężczyzna zadzwonił na komisariat i poinformował dyżurnego, że żona go bije. Za zgłoszenie, które sobie wymyślił, został ukarany mandatem.

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, czy śląskie jest gotowe na koronawirusa!?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Szczytno (woj. warmińsko-mazurskie). W sobotę, 1 lutego, około godz. 3:00 z oficerem dyżurnym policji skontaktował się 39-letni mieszkaniec Szczytna, informując, że jego agresywna żona wpadła w szał i rzuciła się na niego z pięściami. Ponadto mężczyzna dodał, że kobieta „bije go po głowie różnymi przedmiotami”. 39-latek przedstawił się z imienia i nazwiska, podał dokładny adres zamieszkania i czekał na przyjazd funkcjonariuszy. Kiedy na miejsce przyjechali szczycieńscy policjanci okazało się, że żona zgłaszającego interwencję mężczyzny spała. Kobieta była zaskoczona wizytą funkcjonariuszy.

39-letni mężczyzna oświadczył, że wrócił pijany z baru i „wymyślił sobie to głoszenie”. „Żartowniś” został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

 

źr. Policja Warmińsko-Mazurska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close