AlarmRegionWiadomość dnia

Zakochana bana w Katowicach w wigilię Walentynek [WIDEO]

Chociaż walentynki wypadają dopiero jutro to już dziś można było poczuć ich klimat. Na ulice Katowic wyjechała zakochana bana. Specjalnie przystrojony zabytkowy tramwaj robił furorę wśród podróżujących.

 

Jest tak czerwono, tak miłości dużo że można się zakochać – mówi Grażyna Hyla, mieszkanka Katowic. Czy taki tramwaj sprzyja zakochaniu? – Sprzyja miłemu nastrojowi i miłemu dniu oraz pozytywnemu podejściu do życia, które trzeba mieć na co dzień i ja mam – przyznaje Zofia Bulanowska, mieszkanka Katowic.

Na ulice Katowic wyjechała zakochana bana

Oprócz walentynkowego wystroju na podróżujących tramwajem czekały dodatkowe atrakcje – słodycze i muzyka na żywo. A wszystko to w wigilię walentynek.

Mamy 13 lutego. 13 wszystko zdarzyć się może – nawet zakochana bana w Tramwajach Śląskich. Kończymy karnawał, kończymy radość, są ostatki i postanowiliśmy już wszystkich zaprosić w tą podróż dzisiaj i nie konkurować z postem czy z karnawałem z tym odwiecznym pytaniem jutrzejszego dnia – tłumaczy Andrzej Kostek z Tramwajów Śląskich.

Na ulice Katowic wyjechała zakochana bana

Przejazd zakochaną baną był bezpłatny. Tramwaj kursuje między Placem Wolności a Słoneczną Petlą w godzinach od 14 do 19.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close