KrajRegionWiadomość dnia

Zawiedzeni emeryci i renciści na podbój sejmu i senatu. Zobacz najciekawsze nazwy komitetów!

94 komitety wyborcze zarejestrowała do najbliższych wyborów do sejmu i senatu Państwowa Komisja Wyborcza. Oprócz tych najbardziej znanych, czyli PiS, KO, czy SLD, wśród nich są prawdziwe perełki, o których zapewne wcześniej nie słyszeliście.

 

 

SZOK i NIEDOWIERZANIE w Gliwicach!!!

Miasto po 26 latach będzie miało nowego prezydenta?!

Otóż na pozycji 21 wśród zgłoszonych komitetów znajduje się na przykład Komitet Wyborczy Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów. Emeryci chcą podbić zarówno sejm, jak i senat. Są też tacy, którzy chcą „normalny kraj”. I właśnie pod takim szyldem startują. Komitet Wyborczy Normalny Kraj będzie walczył o głosy do sejmu i senatu.

Jest też Prawda i Sprawiedliwość. Dla Polski. Tak, Prawda, nie Prawo. Taki komitet zarejestrował się do startu do senatu. Wśród kandydatów do senatu są także Państwa sąsiedzi. I o tym przypomina pan Damian Cuper, który założył komitet wyborczy o uroczej nazwie KWW Damian Cuper – Twój Sąsiad do Senatu.

Kandydować chcą też antysystemowcy. I założyli Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Antysystemowy.

No i crème de la crème. Pamiętacie jeszcze taką partię jak Samoobrona? To na nią też będziecie mogli zagłosować, bo również się zarejestrowała.

 

Pełną listę zarejestrowanych komitetów wyborczych można znaleźć TUTAJ

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śmiertelny karambol na DK 11! dwie osoby zginęły, są ranni. Zobaczcie WIDEO

Sosnowiec: Co za OHYDA! Prawie 30 śmierdzących i oblepionych kałem psów kobieta trzymała w mieszkaniu! [WIDEO]

Dyrektor pogotowia w Katowicach straci pracę? Ratownicy mówią, że harują po 100 godzin ciągiem!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Zawiedzeni emeryci i renciści na podbój sejmu i senatu. Zobacz najciekawsze nazwy komitetów!”

  1. Każdy by sie czuł zawiedziony. Obiecanki, obiecanki i jeszcze raz obiecanki. A za chwile wychodzi i tak rzeczywistosc. Wiekszosc emerytow nie ma oszczednosci, wczesniej nie mowilo sie o ppk, żyli z dnia na dzien, po prostu pracując. A teraz obijaja sie o realia z kilkonastoma stówkami w kieszeni. To przestroga dla młodych, zeby jednak nie odkladali oszczedzania na emeryture na swiete nigdy i dzialali chocby w ramach ppk – nawet pare groszy wiecej sie przyda na emeryturze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close