KrajRegion

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. Tysiące prezentów trafi do potrzebujących i samotnych [WIDEO]

Już po raz dziewiętnasty w całej Polsce odbędzie się Szlachetna Paczka. Idea akcji jest bardzo prosta – do organizatorów zgłaszane są potrzebujące rodziny. Po drugiej stronie są osoby, które mogą i chcą im pomóc. Co roku do akcji przyłączają się nie tylko indywidualne osoby, ale też firmy.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


– Pomagamy, bo lubimy pomagać. Jako duża firma mamy mnóstwo pracowników, którzy również działają w wolontariacie. Stąd Szlachetna Paczka to taki moment w roku, kiedy nie może nas po prostu zabraknąć. Pomagamy już któryś rok z rzędu. Bywa tak, że pomagamy jednej rodzinie, bywają edycje, że pomagamy wielu rodzinommówi Joanna Majcherczyk, pomaga Szlachetnej Paczce.

A o tym, jak dużą pomoc niosą ludzie ,świadczą liczby. Do tej pory wartość przekazanych przedmiotów na rzecz potrzebujących rodzin przekroczyła 300 milionów złotych. W tym roku finał Szlachetnej Paczki odbędzie się 7 i 8 grudnia.

 

POMÓŻCIE MAŁEJ JULCE! Operacja może uratować aniołkowi życie! Serwis SILESIA FLESZ od poniedziałku do piątku o 16.00, 17.45, 20.00 i o 23.00 w TVS!

– To jest faktycznie prezent taki na święta, ale chcemy, żeby to nie było odbierane tylko jako prezent na święta, paczka na święta i koniec. Tylko to ma być taki impuls do zmiany, który da im wiarę w to, że są ludzie, którzy w nich wierzą mówi Natalia Jakubiec, Szlachetna Paczka.

Akcję można jeszcze wesprzeć za pomocą strony internetowej SzlachetnaPaczka.pl.

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Tylko fakty, zero mitów! Konferencja o SIECI 5G w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach [ZDJĘCIA]

Gwiazda szlagierowej sceny ciężko chora! Przyjaciele organizują pomoc dla Remika z Duo Bayer’s

Katowice: 19-latka zginęła potrącona przez tramwaj. Miała słuchawki w uszach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close