RegionWiadomość dnia

Katowice: 19-latka zginęła potrącona przez tramwaj. Miała słuchawki w uszach!

19-letnia kobieta, śmiertelnie potrącona przez tramwaj w Katowicach to obywatelka Kazachstanu. Policja cały czas sprawdza wszelkie okoliczności tragedii, ale już teraz pojawiają się w sprawie nowe fakty.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Przypomnijmy – śmiertelny wypadek miał miejsce w Katowicach na ulicy 1 Maja w środę, 27 listopada. 19-latka została potrącona przez tramwaj. Jak mówi policja – przechodziła w miejscu do tego nieprzeznaczonym.

Śmiertelną ofiarą wypadku okazała się 19-letnia obywatelka Kazachstanu. Policja wciąż ustala wszelkie okoliczności śmiertelnego w skutkach potrącenia przez tramwaj. W sieci pojawiły się pogłoski, jakoby 19-latka w chwili potrącenia przez tramwaj miała rozmawiać przez telefon komórkowy.

-Sprawdzamy wszelkie możliwości i wszystkie scenariusze. Także ten z telefonem, tym bardziej, że w pobliżu wypadku znaleziono telefon komórkowy. Jednak nie mamy pewności, że dziewczyna przez telefon rozmawiała w chwili, kiedy doszło do tragedii. Możemy powiedzieć, że w momencie wypadku miała założone słuchawki, jednak nie ma pewności, czy to miało jakikolwiek wpływ na to, że kobieta wpadła pod tramwaj – mówi portalowi www.tvs.pl mł. asp. Agnieszka Żyłka, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

 

-Sprawdzamy wszelkie okoliczności, pamiętając o tym, że motorniczy tramwaju nie ma takich możliwości jak kierowca samochodu, nie skręci w prawo czy w lewo, zostaje mu w chwili wtargnięcia na torowisko pieszego użycie hamulca i sygnałów dźwiękowych. Nie wiemy na razie, czy kobieta takie sygnały słyszała, ustalamy okoliczności wypadku, będziemy przesłuchiwać świadków tego zdarzenia, aby ustalić, jak do tragedii doszło – dodaje mł. asp. Agnieszka Żyłka, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Tragiczny wypadek, podczas którego tramwaj potrącił 19-latkę miał miejsce w Katowicach na ulicy 1 Maja w środę, 27 listopada. Mimo natychmiast rozpoczętej akcji reanimacyjnej, młodej kobiety nie udało się niestety uratować. Na kilka godzin został w rejonie wypadku wstrzymany ruch tramwajów.

 

DZIURY WSTYDU! W Rudzie Śląskiej można stracić zawieszenie! Serwis SILESIA FLESZ od poniedziałku do piątku o 16.00, 17.45, 20.00 i o 23.00 w TVS!

autor: W.Żegolewski
Obraz  StockSnap z  Pixabay

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

SZOK i NIEDOWIERZANIE! 40 tysięcy to najwyższe chorobowe wypłacone na Śląsku! [RAPORT]

[APEL O POMOC] Mała Julka urodziła się bez kości w nóżkach! Potrzebuje pilnej operacji!

Katowice: Rusza budowa nowego biurowca. To Silesia for Business [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close