AlarmRegion

Zboczeniec grasuje w Bielsku-Białej! Zaszedł kobietę od tyłu i dotykał

Mężczyzna zaszedł kobietę od tyłu i zaczął dotykać ją w miejsce intymne. Do ataku doszło w Bielsku-Białej na ulicy Rejtana. Policja opublikowała wizerunek sprawcy.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Namawiamy pingwiny z chorzowskiego ZOO na pączkoburgera 😉
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


Do zdarzenia doszło 15 lutego około godziny 13 w Bielsku-Białej przy ul. Rejtana 2. Mężczyzna zaszedł od tyłu spacerującą kobietę i zaczął dotykać w miejsca intymne.

Między kobietą a mężczyzną doszło do szarpaniny, w końcu poszkodowana przewróciła się razem ze sprawcą na ziemię. Mężczyzna uciekł. Z opisu kobiety wynika, że sprawca miał założoną czapkę, którą po zdarzeniu zdjął i naciągnął kaptur, aby uniemożliwić swoją identyfikację. Przed i po zdarzeniu poruszał się w obrębie ulicy Rejtana i sąsiednich ulic.

Rysopis: Wiek z wyglądu ok. 30 – 40 lat, ok. 180 cm wzrostu, szczupła twarz, schludnie ubrany. Kurtka granatowa, jasny plecak, czapka tzw. uszatka obszyta futrem.

Zboczeniec grasuje w Bielsku-Białej! Zaszedł kobietę od tyłu i dotykał (KMP Bielsko-Białą)

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 33 4 800 200, 47 857 02 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 33-812-12-55, 47 857 12 55 bądź na adres e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl

Źródło, foto: KMP Bielsko-Biała

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Epidemia koronawirusa: czy czeka nas apokalipsa? Doktor Beata Poprawa wyjaśnia

Największe centrum logistyczne w Polsce powstanie w Gliwicach! Amazon szuka pracowników

14 emerytura coraz bliżej! Projekt przyjęty przez rząd

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close