AlarmKrajRegion

Zbrodnia w Ciecierzynie: Dziewczynki spaliła w piecu, chłopczyka zakopała! Matka przyznała się do zamordowania czwórki dzieci!

Kolejne wstrząsające szczegóły zbrodni w Ciecierzynie. 27-latka przyznała się najpierw do zabójstwa jednego dziecka. Potem do kolejnych trzech. Dzieci urodziły się żywe. Wszystkie miała urodzić w wannie, po czym udusić w reklamówce. Dziewczynki spaliła w piecu, chłopca zakopała. Do zbrodni miało dojść w 2013, 2015 i 2016 roku.

 

W minionym tygodniu w miejscowości Ciecierzyn na teren posesji, gdzie mieszkała wraz z konkubentem i ich synem, weszła policja. Na miejscu zdarzenia znaleziono szczątki czworga niemowlaków. W trakcie składania zeznań Aleksandra J. wyznała, że działała pod presją swojego partnera Dawida W., od którego była uzależniona finansowo. Mężczyzna wg. słów kobiety „nie chciał mieć więcej dzieci”.

W poniedziałek prokuratura przedstawiła 36-latkowi zarzut pomocnictwa w zabójstwie czworga dzieci. Podejrzany nie przyznał się do winy. Został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie.

TOP 5 SILESIA FLESZ: Smog, Horror, Ojczyzna i kontener za dwa melony!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close