KrajRegion

Zderzenie osobówki z autobusem. Trzy osoby nie żyją

Tragiczny wypadek w miejscowości Mierzyno (woj. pomorskie). Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Trzy osoby nie żyją.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

14 lipca, ok. godz.14.40, dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Mierzyno, w gminie Gniewino. Na miejsce skierowani zostali policjanci, łącznie ponad 30 funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz wejherowskiej komendy, którzy do późnych godzin wieczornych zabezpieczali miejsce zdarzenia, przeprowadzali szczegółowe oględziny oraz zabezpieczali ślady i dokumentację fotograficzną.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi doszło do bocznego zderzenia pojazdu osobowego z autobusem – kierowca autobusu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Niestety w wyniku zdarzenia śmierć poniosło 3 pasażerów autobusu, a pozostałe poszkodowane osoby trafiły do szpitali. Obecny na miejscu I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Krzysztof Kozelan natychmiast powołał grupę ekspertów śledczych, którzy szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Marsz nacjonalistów przejdzie w sobotę przez Katowice! Radny chce go zablokować [WIDEO]

Jest ugoda w sprawie pumy Nubii! Puma zostaje w ZOO w Chorzowie!

6-latka z Będzina marzy, żeby normalnie chodzić. Mówi o sobie „grzeczność” i dzielnie walczy z bólem i chorobą! [WIDEO]

 

źr. Policja Pomorska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close