KrajRegion

Zignorował znak STOP i wjechał wprost pod lokomotywę

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Otmuchowie (woj. opolskie). Tam, na przejeździe kolejowym, kierowca renault nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał wprost pod nadjeżdżającą lokomotywę. Na miejscu interweniowała policja oraz straż pożarna. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Do zdarzenia doszło 21 października. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący busem 36-latek zignorował znak STOP i wjechał wprost pod nadjeżdżającą lokomotywę. W miejscu zdarzenia znajdowała się sygnalizacja świetlna.

Maszyniście, jak również kierowcy renault oraz jego 3 pasażerom, na szczęście, nic się nie stało. Policjanci na miejscu zbadali stan trzeźwości maszynisty oraz kierowcy. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Funkcjonariusze ukarali mandatem karnym kierowcę renault oraz zatrzymali jego prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu, który nie nadawał się już do dalszej jazdy.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Korki przed izbami przyjęć, dezorganizacja i przeciążone placówki. Dramatyczna sytuacja w powiatach bielskim i cieszyńskim [WIDEO]

Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok ws. przeprowadzania aborcji w Polsce

Szpitale prywatne włączają się do walki z Covid-19. Przybędzie ponad 1000 łóżek

 

źr. Policja Opolska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close