RegionWiadomość dnia

Katowice, Chorzów, Zabrze: Duże zmiany w kierownictwie policji

W katowickiej komendzie wojewódzkiej policji odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w komendach w Cieszynie, Chorzowie, Katowicach, Zabrzu i Żorach. Rozkazy o powierzeniu obowiązków wręczył nowym szefom jednostek Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak.

 

HIT!!! Damian Holecki zaśpiewał w TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia rozkazów personalnych o powierzeniu obowiązków na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Rozkazem personalnym z dnia 24 grudnia br. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński z dniem 3 stycznia 2020 roku powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku:

  • Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie  – mł. insp. Jackowi Stelmachowi – dotychczasowemu                I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach.
  • I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach  – mł. insp. Piotrowi Sieleckiemu – dotychczasowemu        I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie.
  • I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu  – podinsp. Jackowi Nowakowi – dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu.
  • Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu – nadkom. Jarosławowi Bąkowi – dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.
  • I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie – nadkom. Grzegorzowi Kasprzykowi – dotychczasowemu Komendantowi Komisariatu Policji III w Katowicach.

Rozkaz o powierzeniu obowiązków odczytała nadkom. Małgorzata Stempniowska – Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, a zebranym wręczył je Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak. W uroczystości uczestniczyli również przełożeni nowych kierowników jednostek.

 

źr. Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nadchodzi Sylwester z TVS! Jakie gwiazdy zagrają w sylwestrową noc?

Świąteczno-noworoczny koncert charytatywny w Radiu Silesia. Cały dochód trafi do podopiecznych Fundacji TVS [WIDEO]

Strzelanina podczas mszy. Parafianie zabili napastnika

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close