Region

Znamy zwycięzców konkursu Obiektywnie Śląskie [ZDJĘCIA]

Poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu fotograficznego Obiektywnie Śląskie. W tym roku zgłoszono aż 216 prac, które oceniało jury w składzie: Tadeusz Rolke, Tomasz Sikora, Adam Sikora, Antoni Cygan i Jacek Joostberens.

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Gala finałowa konkursu odbyła się w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. 1. miejsce w kategorii fotoreportaż zdobył Grzegorz Maciąg za cykl „Strycharze”. 2. miejsce decyzją jury zdobył Tomasz Motłoch za pracę „Śląsk w krainie czarów”. Na 3. miejscu, ax equo, uplasowali się Radosław Kaźmierczak i Katarzyna Pawlikowska. Wręczono także wyróżnienia dla Krzysztofa Gołucha, Marka Lochera, Artura Jastrzębskiego, Piotra Tomali i Katarzyny Ledwoń.

W kategorii wideo zwyciężył Mateusz Szczepara, drugie miejsce przyznano Pawłowi Trepce. Z kolei najlepsze fotokasty przygotował Piotr Zwarycz, który otrzymał pierwszą i drugą nagrodę. Wyróżnienie wręczono Januszowi Wojcieszakowi. Nagrodę publiczności otrzymał Adam Sieroń. Przyznano także nagrody za gryfne prace. Te powędrowały do Mateusza Szczepary i Mateusza Paszka, Piotra Zwarycza i Adama Sieronia.

Oto zwycięski cykl autorstwa Grzegorza Maciąga:

Wszystkie nagrodzone prace można zobaczyć TUTAJ.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

13-latka z Polski zaszła w ciążę w Egipcie bo w basenie pływała sperma?

Spiderman z Bytomia! Chłopiec jechał uczepiony tramwaju! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Ludzie mówią, że w lesie stał się cud! Skąd to się tam wzięło? ]WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close