AlarmKrajRegion

Znowu? Kolizja samochodowa Beaty Szydło. Tym razem była premier siedziała za kierownicą!

Kolejna kolizja z udziałem byłej premier, Beaty Szydło. Tym razem w Krakowie i tym razem to nie sprawka kierowców Służby Ochrony Państwa. Za kierownicą samochodu siedziała sama była premier!

 

 

Punkty za szczepienia w Katowicach! Kto zapłaci za defiladę?

TOP 5 Silesia Flesz – Premiera niedziela 19:50

Kolizja z udziałem byłej premier Beaty Szydło miała miejsce przed północą w niedzielę, 18 sierpnia w centrum Krakowa. Jak podało radio RMF FM, była premier, Beata Szydło siedziała za kierownicą samochodu, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej w aleję Krasińskiego.

Kiedy – według świadków – samochód byłej premier wyjechał na lewy pas, inne auto nie zdążyło wyhamować i uderzyło w tył jej samochodu. Wg. uczestnika kolizji – jego auto może nadawać się do kasacji. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Policja przybyła na miejsce, jako sprawcę kolizji wskazała byłą premier, Beatę Szydło. Obecnie eurodeputowana dostała mandat w wysokości 450 złotych, ukarano ją także 6 punktami.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zabrze: Po pijaku rzucił się na ratowników medycznych, bo… chcieli mu pomóc

Pielgrzymka Kobiet i Dziewcząt do Piekar Śląskich [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Wychowanek Rozwoju Katowice w wielkim włoskim klubie?

W niedzielę, była premier była na Wawelu, gdzie towarzyszyła prezesowi PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu w składaniu kwiatów w krypcie wawelskiej, na grobie pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich.

 

źródło: RMF FM
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close