Region

Zabrze: po pijaku rzucił się na ratowników medycznych. Bo… chcieli mu pomóc

Policja z Zabrza zatrzymała mężczyznę, który zwyzywał i pobił ratowników medycznych, którzy chcieli mu pomóc. 48-latek był pijany.

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. Partnerka 48-latka zauważyła, że ze zdrowiem mężczyzny po wypiciu alkoholu dzieje się coś złego i wezwała karetkę pogotowia. Kiedy ratownicy przybyli na miejsce i chcieli zbadać mężczyznę, ten zaczął ich wyzywać, a potem zaatakował uderzając ręką i kopiąc.

Konieczna była interwencja policji, która obezwładniła 48-latka. Nawet to nie ostudziło agresji mężczyzny. Gdy był już w kajdankach, nadal wyzywał ratowników. Po badaniu mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy. Zbadano go także alkomatem, wynik wskazał ponad 1,2 promila.

Mężczyzna usłyszał zarzuty znieważenia funkcjonariuszy publicznych oraz naruszenia nietykalności cielesnej. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Źródło: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kupiłeś ten ser? Wyrzuć natychmiast, produkt zawiera bakterie!

Przeprosiny Kolei Śląskich dla wszystkich, którzy nie dotarli na defiladę

Próbowali wysypać odpady z NIEMIEC w BYTOMIU!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close