KrajRegion

Żory: Eko-Jarmark już w sobotę 14 grudnia w Twinpigs!

Żory: Już w sobotę, 14 grudnia, po raz pierwszy w Żorach odbędzie się Świąteczny Eko-Jarmark. Boże Narodzenie tuż tuż, a w sklepach aż roi się od świątecznych upominków.

 

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jednak to na świątecznych jarmarkach możemy poczuć prawdziwą świąteczną atmosferę, a przy okazji znaleźć coś wyjątkowego dla siebie lub bliskich. Fani ekologicznych produktów powinni w najbliższą sobotę wybrać się do Amerykańkiego Parku Rozrywki Twinpigs, gdzie odbędzie się Świąteczny Eko-Jarmark.

 

Żory: Eko-Jarmark już 14 grudnia!

Już w sobotę, 14 grudnia po raz pierwszy w Żorach odbędzie się  Świąteczny Eko-Jarmark, organizowany przez Fundację Na Zielonym, promującą zdrowy tryb życia. Fundacja poprzez swoje działania wspiera lokalnych rolników oraz małych wytwórców żywności, ponadto produkowanej tradycyjnymi i ekologicznymi metodami. Zakupy będzie można zrobić w godzinach 11:00 – 16:00 w restauracji Texas, zlokalizowanej przy ul. Katowickiej 24 w Żorach, przy Amerykańskim Parku Rozrywki Twinpigs.

Podczas Eko-Jarmarku nie zabraknie pysznego, zdrowego i ekologicznego jedzenia, naturalnych kosmetyków, a także wyrobów rękodzielniczych, pochodzących od lokalnych twórców. Ponadto przewidziano świąteczne warsztaty dla dzieci w duchu „Eko” i „zero waste” z Przedszkolem „Blisko Dziecka i Natury”, a także warsztaty z Miejską Biblioteką Publiczną w Żorach. Na miejscu będzie można również wymienić się książkami! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Eko-Jarmark już w sobotę w Twinpigs!

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

6 osób zginęło, 3 ranne. Jak i dlaczego doszło do strzelaniny w Ostrawie? [NOWE FAKTY]

Władze Katowic zszokowane kosmiczną ceną stadionu! Ponad pół miliarda złotych! Projektanci: to błąd w excelu

Tychy: Senator Gabriela Morawska-Stanecka otworzyła swoje biuro senatorskie. Będą darmowe porady prawne

 

źr.: zory.com.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close