Region

Żory uruchamiają żłobki i przedszkola 6 maja

Mimo wielu wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa dzieci są w województwie miasta, które zdecydowały się na otwarcie żłobków i przedszkoli miejskich w środę, 6 maja. Jednym z nich są Żory.

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

– Zgodnie ze zmianą zasad bezpieczeństwa i nowymi postanowieniami rządu, a także decyzją Prezydenta Miasta Żory, od środy 6 maja br. żorskie przedszkola publiczne oraz Miejski Żłobek zaczną przyjmować dziecinapisali urzędnicy na miejskiej stronie internetowej.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad i warunków pracy w okresie pandemii mają zostać opublikowane na stronach internetowych poszczególnych przedszkoli i miejskiego żłobka w najbliższy poniedziałek. Urzędnicy proszą też rodziców o kontakt ze swoimi placówkami.

Nie wszystkie miasta decydują się na otwarcie żłobków w najbliższą środę. Jako pierwszy w województwie ten pomysł podważył prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński. Żłobków w środę nie otworzą też między innymi Rybnik, Katowice, czy Jaworzno. Z kolei w Bytomiu decyzja o otwarciu lub nie ma zapaść w poniedziałek.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest prośba do premiera o zwiększenie limitu wiernych w kościołach

Rekordowy skok zakażeń koronawirusem na Śląsku! Aż 141 nowych przypadków 1 maja!

Ponad 114 tys. zakażonych. Czy Polskę czeka taki sam scenariusz

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close