KrajRegion

Zrobiłeś fajne zdjęcie na urlopie? W konkursie „Pocztówka z wakacji” możesz wygrać cenne nagrody!

Mieszkańcy czterech śląskich miast: Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Mikołowa oraz Żor mają szansę wziąć udział w konkursie na najlepszą wakacyjną, zdjęciową pocztówkę!

 

Sezon urlopowy powoli chyli się ku końcowi – ładujemy akumulatory nad wodą, w górach, w pięknych miastach i urokliwych wioskach, w kraju i za granicą, a czasami po prostu na przysłowiowych RODOS, na małej działeczce grillujemy i zażywamy relaksu.

Każdy ma swój sposób na udane wakacje, a lubimy przecież podczas takiego wypoczynku uwieczniać te chwile na zdjęciach. Takie zdjęcie jest świetną pamiątką. Natomiast dzięki wakacyjnemu konkursowi „Pocztówka z wakacji” może również stać się dobrym sposobem na wygranie mnóstwa fantastycznych nagród! Wśród nich jest między innymi zaproszenie na weekend dla dwóch osób do hotelu Alpin w Szczyrku.

 

Pocztówka z wakacji: Jak wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste – wystarczy wejść na odpowiedni portal i przesłać swoją ulubioną, wakacyjną fotografię. Będzie ona brała udział w plebiscycie, a po zamknięciu systemu głosowania zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Fantastyczne nagrody czekają!

 

(źródło: silesia.info.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close